Mistrovství světa v agility 2017 - Liberec

31.10.2017

Svátek agility jsme si užili přímo na místě samém :). Když vás něco baví a naplňuje a můžete být pak přítomní klání, kterého se účastní špička celého světa, jejich fanoušci, vaši kamarádi z celé republiky a to vše klape díky českému organizačnímu týmu, je to zážitek na celý život ;).

Krom toho fandění a sdílení všech emocí, které probíhali jsem já a mé kamarádky od kolií měly letos jeden speciální zážitek. A to setkání s naší dosud jen virtuální známou z Itálie Cecilií Espozito. Kdo se orientuje trochu ve světě dlouhosrstých kolií a agility, jistě někdy narazil na videa s jejími úžasnými koliemi, především Elorou, která pro mě osobně byla velkou inspirací a motivací, že i kolie může být do agility zapálená jako borderka. Díky ní jsem mohla snít o své budoucí kolii a sen se stal skutečností k překvapení všech, ač to nikdo touto cestou nečekal. Hopsinka je Eloře podobná nejen svým projevem na parkuru ale i vzhledem :). S Cecilií jsme využili možnosti fotokoutku a máme památku na toto zvláštní setkání.

V rámci projektu Lassie-sport jsme s Cecilií dělali kdysi rozhovor. Doporučuji si ho přečíst https://lassie-sport.wbs.cz/Clanky.html

Elora
Elora
Hopsinka
Hopsinka