Naše chovatelské plány

                       VRH "A"

                   Dne 28.04. 2018 se nám narodila štěnátka. Máme 3 zlaté holky, 3 zlaté kluky a 1 trikolorní holčičku :). Zde první fotky miminek.

FOTKY V PODSEKCI ZDE

Štěňátka by mohla být talentovaná na sport po mamince a po obou rodičích by mohla zdědit krásu :). Jak se nám to nakombinovalo, uvidíme postupem času. Očekáváme nejen hodně aktivní pejsky na sport (především agility), ale také klidnější povahy pro život či na canisterapii (té se věnuje dědeček). Štěňátka hledají skvělé pánečky, co se jim budou věnovat, ať už jen jako parťákům v běžném životě, na vycházkách po přírodě apod. a nebo při aktivním sportu.

Rodiče našich miminek - naše Hopsinka a německý štramák Buck

Maminka Hopsinka je výborná sportovkyně a má zejména z agility spoustu videí, dvě pro ukázku přikládám dole na stránce, další najdete v její sekci a na našem kanále youtube. Pokud se nějaké štěně pomamí, budeme rádi, když jeho potenciál bude využit třeba také na agility parkuru. Nicméně nejdůležitější pro nás je, najít budoucím koltijátkům skvělé domovy!

Tatínek, kterému po domácku říkají Buck,  je milý veselý koliák, který žije s dalšími dvěmi koliemi v malém městečku v Německu. Majitelka se mimo o  kolie stará taky o 3 koně. S Hopsou k sobě s Buckem typově skvěle pasují. Měla jsem možnost ho mimo naší návštěvu na krytí vidět i dříve a věřím, že to byla dobrá volba :). Mimo to má velmi zajímavý rodokmen, který se v České republice zatím nevyskytuje. Zejména jeho dědeček C.I.B. Steadwyn Fire Point je nádherný pes a jeho kořeny sahají do Švédska a Finska a dle slov majitelky je i jeho povaha skvělá.

Tatínek maminky (dědeček) Erny je náš a je to Pan pes, úspěšný ve sportu i na výstavách a hlavně je to kontatní pes, který miluje lidi a děti a je nám velkou oporou na našich akcích nejen pro děti. Svou povahu také uplatňuje na canisterapii. Samochvála smrdí ale je to taky nádherný koliák :D! Mrkněte na jeho sekci Erny, kde najdete i pár videí.

A samozřejmě děkujeme i budoucím babičkám, které předaly ze svých genů také důležitý kus  svého já budoucím rodičům  Carince a Annie ;).

Hopsinka
Hopsinka
Hopsinkas father - Cl. Work.Ch Erny Gold Coll-Kony
Hopsinkas father - Cl. Work.Ch Erny Gold Coll-Kony
Hopsinkas mother - Cara Dark Peony z DL
Hopsinkas mother - Cara Dark Peony z DL
Duke McBrown aus dem Boltenmoor  "Buck"
Duke McBrown aus dem Boltenmoor "Buck"
young Buck
young Buck
Bucks father - C.I.B. Steadwyn Fire Point
Bucks father - C.I.B. Steadwyn Fire Point
Bucks mother - Annie McBlack aus dem Boltenmoor
Bucks mother - Annie McBlack aus dem Boltenmoor